אודות

About

TESY ישראל הינה נציגה בלעדית של TESY בישראל כבר מספר שנים. חברת TESY הוקמה לפני 30 שנה והינה בין היצרניות המובילות באירופה בתחום החימום. כל מוצרי החברה מיוצרים בבולגריה בהתאם תקינה אירופאית המחמירה ביותר, המוצרים מפותחים מתוך ראיה של איכות סביבה וקיימות.

ל-TESY משרדים ב- 5 מדינות והיא מפיצה את מוצריה ב- 54 מדינות ב-4 יבשות עם צוות של יותר מ-800 איש.

ב- TESY מאמינים שחום הינו גורם מרכזי בחיי האדם, ולכן החברה ועובדיה משתמשים בניסיון, בחדשנות ובתשוקה שלהם לבנית ופיתוח פתרונות חימום חכמים.

בשנת 2016 TESY רשמה פטנט עולמי על פתרון PISTON Effect אשר מסנן 98% מהחיידקים באויר בחדר המחומם. לכל פתרונות החימום הביתיים של TESY יש שליטה מרחוק באפליקצית MyTESY ב-24 שפות כולל עברית.

מוצרי TESY מותקנים בישראל באלפי בתים בפרויקטים חדשים למגורים ובבתים פרטיים, אשר נהנים מיתרונות רבים, וביניהם:

  • שליטה על כל יחידה באופן נפרד, דרך אפליקציה או באמצעות מסך מגע על גבי המכשיר, ברזולוצית טמפרטורה בטווח של עד חצי שעה. הדבר מאפשר לחסוך בהוצאות, להדליק ולכבות כל יחידה לפי הצורך.
  • היגינת אויר טובה.
  • כיבוי תרמו בטיחותי אוטומטי במקרה של חימום יתר.

הערכים שלנו

?Why Tesy

חזון

להעלות את הרף, בעולם מערכות החימום, כמובילת חדשנות ועיצוב של פתרונות חימום במקסימום נוחות בכפתור אחד.

תשוקה

צוות TESY מורכב מאנשי מקצוע עם מטרות שאפניות ותשוקה לטכנולגיה חדשה תרבות TESY מעוררת השראה באנשים לעשות מעבר למה שהם דמיינו שיוכלו לעשות. הצוות שם את הלב והמוח בכל מה שהוא עושה כדי לאמץ שינוי דינמי.

חדשנות

אנשי TESY הנם אנשים איכותיים בעלי ראש פתוח, להוטים ללמוד ומלאי השראה ליצור. ב-TESY משתמשים בטכנולוגיות העדכניות ביותר בפונקציונליות הגבוהה ביותר ובעיצוב מרשים

אמון

פתיחות ויושרה הן הסיבה לשותפויות ארוכות הטווח שלנו. TESY מציעה מוצרים וטכנולוגיות אמינות תוך מתן שירות איכותי וכבוד לפרט.

פרוייקטים

Projects

האלוף שמחוני 4

יפה נוף 17

דוד שמעוני 45

דוד שמעוני 3

הצעת מחיר ונתאים לכם מערכת חימום מתקדמת

נגישות

הצעת מחיר מותאמת לצרכים שלכם

השאירו פרטים ואנחנו כבר נדאג לחזור אליכם עם כל המידע על מערכות החימום המתקדמות שלנו

Open chat
Hello 👋
Can we help you?